Ландшафтний дизайн

Які можливості дає ландшафтний проект?

Ландшафтне проектування - це комплекс набору послуг, що включає в себе художню складову, ергономіку архітектурних форм і глибокі знання рослинного світу. Проектування ландшафтного дизайну дозволяє вам уміло уникнути багатьох помилок і можливих розчарувань під час проведення ландшафтних робіт. Важливо знати, що ландшафтний проект - це поєднання багатьох різнопланових обсягів робіт, де з початку проектування важливо грамотно опрацювати всю ергономіку ділянки і в кінці отримати не тільки практичний продукт, а й художньо естетичний образ об'єкта. Тому найкращий спосіб домогтися позитивного результату - це звернутися до фахівців з ландшафтного проектування.

Етапи роботи над дизайн-проектом:

  1. Знайомство - технічне завдання, обміри, фото фіксація ділянки;
  2. Розробка та узгодження планувального рішення;
  3. Підбір і узгодження матеріалів;
  4. Робота над ескізами ландшафтного проекту;
  5. Узгодження ескізів ;
  6. Підготовка технічної документації за ескізами;
  7. Реалізація проекту (авторський нагляд, або комплекс послуг з реалізації).

З чого складається проект?

У проект входить два альбоми:

  • альбом ескізів;
  • альбом креслень.

Список основних креслень стандартного варіанту:

Генеральний план

Відображає загальну ідею проекту: планувальне рішення, композиція насаджень, розташування будівель, доріжок, водойм, майданчиків і.т.д. На генплані відзначають межі ділянки, масштаб, сторони світу і умовні позначення.

Креслення креслення

Планування всіх споруд, доріжок, майданчиків і т.д. з прив'язкою до існуючих споруд. Це план облаштовувати території для тих, хто займається втіленням ландшафтного проекту. Тут відображено технологічні вузли на ділянці, функціональне зонування, схема мощення доріжок і т. Д. Якщо необхідно, то на полях даного робочого листа розміщуються в розрізі із зазначенням розмірів і необхідних матеріалів .

Дендроплан

Дентроплан дозволяє максимально точно розмістити зелені зони, розміри і точки розташування рослин в саду і визначити, як вони будуть вписуватися в навколишнє середовище.

Мета: дати зрозуміти замовнику повний обсяг проекту озеленіння .

Посадковий креслення

Креслення для озеленювачів і бригади. Тут зображено розмір посадкової ями, кількість саджанців і точне місце розташування ями. Окремо представлені квітники, рокарії та інше.

Специфікації

Відомість оздоблювальних матеріалів і декоративних елементів. Характеристики, вид матеріалу, особливості, артикул .

Схеми розміщення світильників і груп включення

На плані вказується точне місце розташування, специфікація для свічника, радіуси освітлення.

Креслення розташування малих архітектурних форм

На кресленні вказуються місця розміщень фонтанів, декоративних водойм, альтанок і т.д & ndash; креслення складається з графічних ескізів. Креслення призначене для фахівців різного профілю.