VR

VR або віртуальна реальність - тривимірна середовище, створене за допомогою комп'ютера, завдяки якій відтворюється фізична присутність в точках віртуального світу, і з якої користувач може взаємодіяти. 

Як показує практика, в vr область застосування настільки широка, що на короткий опис кожної з них може зайняти як мінімум кілька сторінок. Щоб створювати віртуальну реальність не важливо якого простраства, необхідно складне взаємодія апаратного і програмного забезпечення. При цьому кожен окремий компонент відіграє значну роль. Для багатьох VR - це індустрія розваг. Безумовно, ігри - це драйвер для розвитку технології, а й індустрія будівництва не стоїть на місці і візуалізація, або якщо захочете прогулятися по своєму інтер'єру, а якщо дивитися ширше, то і прогулянка по цілому будующему житлового комплексу дасть можливість максимально повно відобразити як задумку дизайнера або архітектора, так і відчути, наскільки вам буде комфортно перебувати в даному об'єкті.   

Так що якщо ви забудовник і хотіти збільшити продажі, то вам до нас. 

Якщо ви робите дизайн, не боїтеся експерементів і хочете максимально відчути будующее житлове пространствоо, - то вам до нас.

Якщо ви архітектор і хочете у всій красі показати ваш об'єкт замовнику, - то вам до нас. 

Область застосування: 

  • VR Візаулізація інтер'єру квартир
  • VR Візуалізація екстер'єрних об'єктів