Розробка концептуального вирішення, 3D візуалізація альтанок для нового літнього майданчика ресторану «Пан Отаман».

Завданням було спроектувати тематичні альтанки в загальній стилістиці закладу. З огляду на український колорит, спираючись на фольклор і сучасні тенденції в світовому дизайні і архітектурі. Було запропоновано ряд стилістичних рішень. Дизайн рішення було знайдено. В результаті було обрано один робочий варіант, який видно на візуалізації.

Фасади альтанок подані у вигляді чітких геометричних ліній і нагадують графічні орнаменти, а вертикальне членування фасадів надає їм монументальності. За задумом ландшафтне озеленення території має гармоніювати з конструкціями і бути єдиним цілим не сперечаючись один з одним.

Дахи альтанок також варто згадати. Крім стилістичної форми «хатинок» можна простежити їх незвичайну висоту. Вона створює зовні території привабливий фон. Фон загадки і інтриги. Покрівля спроектована таким чином, що б гра ліній і повороту покрівлі створювали незвичайний вид в місті.

Феноменом української хати є малювання на стінах, печі, стелях, що було властиво у всіх регіонах. Малювали як ззовні, так і всередині. Найбільшого поширення декоративні розписи придбали на Дніпропетровщині - це Петриківський розпис.

Тому було запропоновано декорувати внутрішню стінку альтанок різно рівневої мозаїкою з дерева, на якій зображено стилізовану Петриківський розпис. Мозаїка є композиційним акцентом інтер'єру, оживляє внутрішній вигляд приміщень, дає багату колористичне звучання. Така стилізація задає традиційних мотивів новий сучасний тон, що нам і було потрібно.

Стилізація є хорошим методом для створення сучасного дизайну. Нам, як дизайнерам, приносить задоволення використовувати в своїх задумах декоративні матеріали, і працювати над синтезом минулих традицій і сучасних потреб суспільства!

Терміни виконання дизайн проекту 2 тижні.

ДРУЗІ, В НАШІЙ СТУДІЇ «TERRA» ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН-ПРОЕКТ З ДЕТАЛЬНІШОЮ РЕАЛІЗАЦІЄЮ І ОБСЛУГОВУВАННЯМ ДІЛЯНКИ!

Ми надаємо послуги:

- Дизайн-проект (складається з альбому візуалізацій і технічних креслень);

- Догляд за територією;

- Консультації.

ТАК САМО У Вас є можливість зануритись У СВІЙ МАЙБУТНІЙ ЛАНДШАФТНИЙ ПРОЕКТ ЗА ДОПОМОГОЮ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Ми надаємо послуги:

- Віртуальні тури з джойстиком по території;

- VR візуалізація;

- Відео презентація.

Більш детально можна ознайомитися в розділі «Послуги».