Чи не велика територія ділянки з 15 сот була відведена під зону відпочинку.

На території вже була яма, призначена під плавальний ставок. Щоб проводити час біля басейну було приємно, безпечно і комфортно, необхідно приділити увагу ландшафтному дизайну прилеглої території.

Нашим завданням було спроектувати альтанку і оформити зону басейну, що б вона гармонійно вписувалася на ділянці.

Альтанка досить простора - 20 м2, вона має дві зони: зона приготування, де розміщені мангал і робочі поверхні і зона обідня, тут вмістився великий стіл, для великої компанії.

З альтанки можна потрапити на Терасу над водою. Тераса з термодоска прекрасно вписує ставок в ландшафт ділянки і візуально пов'язує з навколишнім середовищем.

Зона відпочинку біля води. Поплававши, неодмінно захочеться позасмагати або випити прохолодного напою. Тому було відведено затишне місце для шезлонгів і садових меблів.

Для повної функціональності пляжу була передбачена підсвічування басейну і підсвічування зони відпочинку, щоб мати можливість насолодитися купанням і відпочинком біля басейну навіть в нічний час доби.

У цьому проекті використані природні матеріали, це дозволило створити гармонійний пейзаж. Увита зеленню альтанка, дерево тераси, натуральний камінь навколо ставка, разом утворюють ідеальне тло для релаксації і відпочинку.

Акцентом стала композиція фонтану з каменів і оточуючих його рослин.

Рослини навколо басейну підібрані в пейзажному стилі. Вийшов природний, спокійний пейзаж трохи з японським натяком. У список застосованих рослин входять злаки, ялівці, туї, барбариси, дерени, спіреї та інші чагарники, і багаторічні рослини.