Дизайн альтанок для ресторану "Пан Отаман"

Ландшафт
список робіт
попередня

Об'єкт: літній майданчик ресторану

Локація: Олешки, Україна

Рік: 2019  

Завдання: проектування альтанок в загальній стилістиці закладу

Розробка концептуального рішення, 3D візуалізація альтанок для нового літнього майданчика ресторану «Пан Отаман».

Завданням було спроектувати тематичні альтанки в загальній стилістиці закладу. Враховуючи український колорит та спираючись на фольклор і сучасні тенденції в світовому дизайні й архітектурі. Було запропоновано ряд стилістичних рішень. Дизайн рішення було знайдено. В результаті обрано один робочий варіант, який видно на візуалізації.

Фасади альтанок представлені у вигляді чітких геометричних ліній і нагадують графічні орнаменти, а вертикальне членування фасадів надає їм монументальності. За задумом ландшафтне озеленення території має гармоніювати з конструкціями та бути єдиним цілим, не суперечити один з одним.

Дахи альтанок, також варто звернути на них увагу. Крім стилістичної форми «хатинок» можна помітити їх незвичайну висоту. Вона створює зовні території привабливий фон. Фон загадки і інтриги. Покрівля спроектована таким чином, що б гра ліній і повороти покрівлі створювали незвичайний вид у місті. 

Феноменом української хати є малювання на стінах, печі, стелях, що було властиво у всіх регіонах. Малювали як ззовні, так і всередині. Найбільшого поширення декоративні розписи отримали на Дніпропетровщині - це Петриківський розпис.

Тому було запропоновано декорувати внутрішні стінки альтанок різнорівневої мозаїкою з дерева, на якій зображено стилізований Петриківський розпис. Мозаїка є композиційним акцентом інтер'єру, оживляє внутрішній вигляд приміщень, дає багате колористичне звучання. Така стилізація задає традиційним мотивам новий сучасний тон, що нам і було потрібно.

Стилізація є хорошим методом для створення сучасного дизайну. Нам, як дизайнерам, приносить задоволення використовувати у своїх задумах декоративні матеріали, і працювати над синтезом минулих традицій і сучасних потреб суспільства! Терміни виконання дизайн проекту 2 тижні.

наступна