Яскравий селфі-інтер'єр "Lungo coffe bar"

Інтер'єр
список робіт
попередня

Приємно бачити результат своєї роботи! Друзі, перед вами представлені фото реалізованого дизайн проекту інтер'єру кафе "Lungo coffe bar" у Херсоні, Бєлінського, 10. Заходьте на чашечку смачної кави або чаю!

Цікавий факт. Перші кав'ярні з'явилися в Мецці в середині XV століття, в Європі першу англійську кав'ярню відкрив турецький емігрант в 1650 році. Цікаво, що оскільки в ті часи ще не була введена нумерація будинків на вулицях, над входом в кав'ярню зазвичай вішали розпізнавальний знак або ліхтар у вигляді кавової чашки або кавника.

Трохи про проект.

50 м2 це багато чи мало? А в якій мірі поєднується червоний і бірюзовий? Це тільки два питання, які ми собі ставили під час розробки дизайн проекту.

Цей інтер'єр кафе "Lungo cooffe bar" в Херсоні відмінний приклад кольорового безумства, в якому замовник розуміє вас, а ви замовника! Той випадок, коли працюючи над проектом, наші філософії перетнулися!

Метою було отримати ефектний, яскравий, впізнаваний селф-інтер'єр - магніт для сучасної молоді з можливістю адаптувати під франшизу.

Частково в цьому інтер'єрі відчуваються відсилання Retro-wave і Synth-pop культури. Чіткі лінії, фактури, геометрія, чисті кольори, всі ці елементи доповнюють і підкреслюють один одного.

 Дизайнерські глянцеві напівпрозорі червоні стільці «Opal Wox» від бренду «Papatya» працюють як акцент в інтер'єрі. Кольором - компаньйоном червоному був обраний бірюзовий. На стінах застосована декоративна штукатурка «Velvet Dekor» від «Feidal». Плінтуса і стельовий карниз - бельгійський виробник декоративної ліпнини «Orac Decor». Приємного перегляду!

 

наступна