Дизайн інтер'єру двох спарених квартир

Інтер'єр
список робіт
попередня

Роботу над проектом було розпочато, коли квартира в новому будинку була повністю побудована. Так як це 2 спарені квартири, при створенні планування у нас практично не було обмежень. В результаті ми отримали велику кухню-вітальню-кабінет, площею 40 кв м., 2 санвузли, передпокій, кімната для прання-гардеробна, спальня та дитяча. Поки чекали ключі, дизайн-проект квартири площею 123 кв. м., був повністю готовий, зараз ведеться робота над реалізацією.

Замовники хотіли бачити квартиру світлою, легкою та теплою, як результат вийшов простий лаконічний дизайн з ефектним і ненав'язливим декором у стилі контемпорарі. Це універсальний інтер'єр, в якому декор може бути замінним.

Всі стіни в квартирі переважно світлі, покриті декоративною штукатуркою. Для підлоги було обрано світлий ламінат з спокійною текстурою.

Спальня. Для когось важливо, що б вона була царською, помпезною, справляла враження! А для когось, це місце усамітнення, де можна відпочити, зібратися з думками, розслабитися, що б нічого не несло зайвого інформаційного навантаження. У кімнаті використані стримані фарби природних відтінків. Акцентами працюють декор над ліжком, світильники та елементи під золото та латунь.

Дитяча кімната, як цілий світ для дитини, більшу частину часу дитина проводить у грі, тому цей світ повинен бути захоплюючим. В інтер'єрі дитячої кімнати кожен кут повинен використовуватися раціонально. У кімнаті присутні 3 відокремлених зони: ігрова, навчальна та спальна.

У ванній кімнаті та санвузлі використано керамограніт. У санвузлі він вдало доповнений світлою плиткою. На графитовому тлі дуже ефектно виглядає біла ванна та накладні умивальники.

40-метрова кухня, поєднана з невеликою вітальнею, стала центральною частиною квартири. Цей простір можна вважати планувальною домінантою: саме тут, у світлій прохідний їдальні, буде збиратися вся родина.

Завдяки великій площі вдалося створити кілька функціональних зон приміщення:

  • приготування їжі
  • барна
  • обідня
  • вітальня
  • кабінет

У квартирі передбачено багато місць для зберігання: крім гардеробної є вбудовані шафи (в передпокої та спальнях).

Передпокій - це перше місце, куди потрапляєш, прийшовши додому. Тут все повинно бути на своїх місцях, зручним і практичним. При створенні планування житла, вдалося спроектувати гардеробну з виходом в передпокій. Технічні приміщення дуже полегшують життя, адже завдяки їм простіше підтримувати порядок в оселіі!

наступна