Затишна спальня на мансарді

Інтер'єр
список робіт
попередня

Невагома, світла спальня, в якій пробуджується бажання творити! Дизайн інтер'єру спальні створено у стилі кантрі для замовників з міста Херсон.

Кантрі настільки різноманітний стиль, в ньому можна втілити практично будь-яку ідею. Єдине обмеження, з яким нам довелося рахуватися - це задане планування будинку. Глобально змінювати призначення кімнат або їх розмір було неможливим, крім смаків господарів, нам довелось враховувати особливості конструктиву мансарди, котрі були обіграні планувальним рішенням.

Загальна палітра приміщення виконана в кремово - білих і коричневих тонах. Стіни поштукатурено та покрито фарбою. В якості покриття для підлоги був використаний ламінат з імітацією дерев'яних дощок.

Стеля пофарбована та декорована за допомогою дерев’яних балок, а скат даху оформлений пофарбованими дерев'яними рейками, що в дусі стилю кантрі. На мансарді немає люстр і звичних ламп верхнього світла. Прожектори світять на стелю і освітлюють мансарду м'яким відображеним заливаючим світлом.

Для текстильного оформлення приміщення підібрані тільки натуральні тканини: льон, бавовна, ситець, батист з малюнками в смужку та рослинними мотивами, в'язані пледи. Спальню стиль кантрі робить, перш за все, затишною, спокійною та лаконічною завдяки приємній для очей кольоровій гамі, простій обробці поверхонь. Завдяки всім цим прийомам в дуже обмеженому просторі вийшло тепле й затишне гніздечко.

ДРУЗІ, В НАШІЙ СТУДІЇ «TERRA» ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН-ПРОЕКТ ІНТЕР'ЄРУ ЖИТЛОВИХ І КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ!

Дизайн-проект складається з двох альбомів:

  • Креслення;
  • 3D візуалізації.

ТАКОЖ У ВАС Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАНУРИТИСЬ У СВІЙ МАЙБУТНІЙ ІНТЕР'ЄР ЗА ДОПОМОГОЮ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Ми надаємо послуги:

  • Віртуальні тури з джойстиком;
  • VR візуалізація;
  • Відео презентація. 

Більш детально можна ознайомитися в розділі «Послуги».

наступна