Скандинавський дизайн номера приватного готелю "Відпочинок на морі"

Інтер'єр
список робіт
попередня

Об'єкт: котедж

Локація: Лазурне, Україна

Площа: 35 м.кв

Завдання: розробити дизайн-проект номера приватного готелю

Нашим завданням при створені інтер’єру було розробити великий і світлий простір, в якому б вітала атмосфера відпочинку, де можна відволіктися від повсякденної міської метушні та забути про роботи. Щоб увійшовши у велику, світлу кімнату, хотілося потонути в м'якому ліжку, відпочити, читаючи книги або переглядаючи фотографії, зроблені протягом активного дня, на морі. Саме скандинавський стиль підійшов нам під поставлене завдання!

Інтер'єр у скандинавському стилі дає відчуття легкості та відкриває простір для фантазії. Інтер'єр забарвлений переважно в білий колір, ніщо не відволікає від відпочинку. Акцент зроблений на натуральних матеріалах і спокійних тонах.

Номер знаходиться на мансарді, було прийнято рішення не зашивати верхню частину стелі, яка декорована за допомогою балок з дерева, на цьому тлі дуже ефектно виглядає темна люстра.

В такому світлому приміщенні акцент на темних предметах дуже доречний. Так на тлі білої стіни дуже стильно виглядають чорно - білі фотографії та постери, а також відкрита вішалка для розміщення речей. На декоративній полиці розташовані красиві дрібниці та сувеніри. Живі кімнатні рослини в горщиках освіжають простір. На дерев'яній підлозі лежить контрастний килим в марокканському стилі. Всі ці класичні елементи необхідні для ідеального скандинавського інтер'єру.

Прямо під вікнами стоїть ще один предмет меблів, TV - стінка на якій розмістився телевізор.

Завдяки комплексним прийомам вдалося створити невимушений дизайн затишного номера, все, що потрібно для комфортного відпочинку на морі!

Приємного перегляду!

наступна