Сучасний кабінет географії в новій українській школі

Інтер'єр
список робіт
попередня

Світ не стоїть на місці, все стрімко розвивається, технології, наука. Дуже важливо щоб оточення не відставало від сучасності, особливо оточення наших дітей бо саме середовище формує сприйняття та усвідомлення можливостей. Діти – це наше майбутнє, тому нашим завданням є створити всі необхідні умови для їх розвитку та навчити нестандартного мислення. Це необхідна умова формування інноваційного суспільства та підвищення конкурентоспроможності економіки країни.

 Заклади освіти вносять великий вклад у розвиток особистості, тому дуже важливо підтримувати їх у належному стані та вигляді.

Перед вами представлено дизайн-рішення кабінету географії в освітній школі.

Нашим завданням було створити простір, який відповідав би потребам дітей та сучасному освітнього процесу.

Кожний елемент навчального заняття повинен супроводжуватися використанням можливостей навчального простору кабінету. Так на фронтальній стіні над дошкою розміщенні годинники згідно часових поясів. Географічні карти та мультимедійна дошка зафіксовані на стіні і кожна може окремо виїжджати, у разі потреби, що дуже зручно для вчителя. Стіна покрита графітовою фарбою з магнітним ефектом, тобто на стіні можна писати крейдою та кріпити на магнітах необхідний дидактичний матеріал. Зручний стіл для вчителя та невеликий стелаж де можна розмістити необхідне обладнання для заняття.

Оформлення інтер’єру класу, кольорова гама, предмети інрер’єру, декор викликають інтерес до такої дисципліни, як географія, та створюють умови для активної співпраці та діяльнісного підходу у навчанні. Учням буде зручно та комфортно не тільки навчатися, а й виконувати практичні, контрольні роботи.

Приємного прегляду!

наступна