Дизайн інтер'єру "Lungo cooffe bar" у Херсоні

Інтер'єр
список робіт
попередня

Дизайн інтер'єру "Lungo cooffe bar" у Херсоні

50 м2 це багато чи мало? А в якій мірі поєднується червоний і бірюзовий? Це тільки два питання, які ми собі ставили під час розробки дизайн проекту.

Цей інтер'єр кафе "Lungo cooffe bar" в Херсоні відмінний приклад кольорового безумства, в якому замовник розуміє вас, а ви замовника! Той випадок, коли працюючи над проектом, наші філософії перетнулися!

Метою було отримати ефектний, яскравий, впізнаваний селф-інтер'єр - магніт для сучасної молоді з можливістю адаптувати під франшизу.

Частково в цьому інтер'єрі відчуваються відсилання Retro-wave і Synth-pop культури. Чіткі лінії, фактури, геометрія, чисті кольори, всі ці елементи доповнюють і підкреслюють один одного.

 Дизайнерські глянцеві напівпрозорі червоні стільці «Opal Wox» від бренду «Papatya» працюють як акцент в інтер'єрі. Кольором - компаньйоном червоному був обраний бірюзовий. На стінах застосована декоративна штукатурка «Velvet Dekor» від  компанії «Feidal». Плінтуса і стельовий карниз - бельгійський виробник декоративної ліпнини «Orac Decor». 

Приємного перегляду, друзі!

ДРУЗІ, В НАШІЙ СТУДІЇ «TERRA» ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН-ПРОЕКТ ІНТЕР'ЄРУ ЖИТЛОВИХ І КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ!

Дизайн-проект складається з двох альбомів:

  • Креслення;
  • 3D візуалізації.

ТАКОЖ У ВАС Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАНУРИТИСЬ У СВІЙ МАЙБУТНІЙ ІНТЕР'ЄР ЗА ДОПОМОГОЮ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Ми надаємо послуги:

  • Віртуальні тури з джойстиком;
  • VR візуалізація;
  • Відео презентація. 

Більш детально можна ознайомитися в розділі «Послуги».

наступна