Дизайн квартири для молодої сім'ї у стилі "Ф'южн"

Інтер'єр
список робіт
попередня

Цей проект по-особливому важливий для нас! Той випадок, коли одна плідна співпраця призводить до нового незабутнього досвіду та зустрічей!

Співпраця з «Дніпроград» призвела нас до знайомства з молодою прогресивною родиною. Проектування двокімнатної квартири для Руслана та Ольги в сучасному житловому комплексі «Park Stone», було для нас більш не викликом, а творчим тандемом.

Правильно поставлене завдання і дружня спонукаюча до роботи обстановка привела нас до відмінного результату. Практично всі інтер'єри були узгоджені з першого разу, що не може не тішити. Ми пропонували сміливі дизайн рішення і замовники їх підтримали!

Окремо хотілося б звернути увагу на згуртованість молодої сім'ї. Всі рішення і ті незначні коригування приймали спільно! Це дуже важливо, адже проектуючи для сім'ї, завжди потрібно враховувати потреби та побажання кожного.

Дизайн інтер'єру виконаний у стилі «Ф'южн». В квартирі завдяки грамотному планувальному рішенню вдалося отримати роздільний сан. вузол. Кухня з лоджією розділена барною стійкою. А гардеробна спроектована таким чином, що б в неї можна було потрапити як з спальні, так і з передпокою (загальний вхід).

Бажаємо скоріше реалізувати своє сімейне гніздечко!

ДРУЗІ, В НАШІЙ СТУДІЇ «TERRA» ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН-ПРОЕКТ ІНТЕР'ЄРУ ЖИТЛОВИХ І КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ!

Дизайн-проект складається з двох альбомів:

  • Креслення;
  • 3D візуалізації.

ТАКОЖ У ВАС Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАНУРИТИСЬ У СВІЙ МАЙБУТНІЙ ІНТЕР'ЄР ЗА ДОПОМОГОЮ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Ми надаємо послуги:

  • Віртуальні тури з джойстиком;
  • VR візуалізація;
  • Відео презентація. 

Більш детально можна ознайомитися в розділі «Послуги».

наступна