Яскрава вітальня у стилі "Ф'южн"

Інтер'єр
список робіт
попередня

Завжди дуже цікаво працювати з квартирами сталінками. Коли зустрічається така вдача, завжди намагаємося зберегти зв'язок з історією та архітектурою будівлі, це додає інтер'єру ще більшого шарму. Звідси класичні елементи: гіпсова ліпнина, високі отвори, підвіконня з каменю, товсті цегляні стіни, триметрові стелі. Але незважаючи на це інтер'єр призначений для сучасних людей, в цьому вся суть, важливо створити симбіоз історії та сучасності.

Завданням було створити світлий життєрадісний простір з яскравими, соковитими кольоровими акцентами в ретро стилі та сучасній інтерпретації.

Акцентами в інтер'єрі стали окремі предмети, на яких зупиняється погляд, це сонячна картина, килим з характерним яскравим принтом, жовте крісло та вінтажні батареї.

Стіни пофарбовані в теплий відтінок білого, а підлога викладена французькою ялинкою натурального кольору.

Оформлений простір не має якийсь один виражений стиль, тут з’єднались абсолютно різні напрямки. В результаті народився інтер'єр, що об’єднує декілька стилів, де є елементи сучасного мінімалізму, неокласики, ретро стилю, цей союз різноманіття утворив неповторний ф'южн. Приємного перегляду, друзі! 

ДРУЗІ, В НАШІЙ СТУДІЇ «TERRA» ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН-ПРОЕКТ ІНТЕР'ЄРУ ЖИТЛОВИХ І КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ!

Дизайн-проект складається з двох альбомів:

  • Креслення;
  • 3D візуалізації.

ТАКОЖ У ВАС Є МОЖЛИВІСТЬ ЗАНУРИТИСЬ У СВІЙ МАЙБУТНІЙ ІНТЕР'ЄР ЗА ДОПОМОГОЮ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Ми надаємо послуги:

  • Віртуальні тури з джойстиком;
  • VR візуалізація;
  • Відео презентація. 

Більш детально можна ознайомитися в розділі «Послуги».

наступна