Дизайн проект інтер'єру будинку в Херсоні "Лаконічність у деталях"

Інтер'єр
список робіт
попередня

Прості лінії, форми, врівноважені кольори, все це можна сказати про дизайн інтер'єру цього будинку!

Працюючи над цим проектом, ми зіткнулися з не зовсім вдалим та зручним плануванням будинку (помилка архітектора на нашу думку). 10-ти метровий коридор, шириною 1800 мм, який закінчується кухнею студією, що не зовсім раціонально, уздовж коридору розташовані спальні та гардеробна. Також несучі колони не давали нам можливості для невеликого перепланування.

Ми запропонували замовнику піти на невеликий і виправданий ризик - звузили коридор на 30%, так нам вдалося збільшити корисну площу житлових приміщень на 10м2.

Коридор, його довгу геометрію, за рахунок фактури і світла, візуально розбили на частини (темні елементи в кінці роблять коридор коротше, світлі стіни уздовж, розширили простір). В якості освітлення був обраний світлодіодний профіль уздовж карниза Orac Decor.

Кухня-студія виконана в спокійних сірих відтінках, акцентом був обраний теракотовий колір. Елементи оздоблення стін - натуральні матеріали.

В цілому інтер'єр приміщень виконаний в мінімалістичному стилі.

Робота над проектом була досить вільної, задоволення від зробленої праці 100%.

Якщо ви замовляєте проект будинку у архітектора, ще на ранньому етапі проектування зверніться в дизайн студію для створення раціонального планування. З нашої практики ми бачимо, що архітектори приділяють мало уваги внутрішньому простору і ергономіці. Найчастіше - це естетично-візуальне рішення з урахуванням норм і габаритів. Комплексний підхід дизайнера і архітектора принесе Вам відмінний результат. Так ви зможете отримати комфортний, повністю спроектований під вас будинок!

 

 

наступна