Секрет успішної Архітектурної 3D Візуалізації

09.02.2019

Ринок архітектурної візуалізації з кожним місяцем набирає все більших обертів. Цю тенденцію можна побачити в кожному регіоні.

Зараз йде боротьба за ринок тривимірної графіки. Великі гравці програмного забезпечення Autodesk, Unreal Engine, Lumion, Blender та інші борються за якість і нові перспективи на ринках візуалізації, так як дизайнери, архітектори і візуалізатори борються за клієнтський ринок.

В наші дні не можна собі уявити продаж житлових комплексів, квартир, будинків, проектування дизайну інтер'єру чи ландшафту без 3D візуалізації.

Для того щоб збільшити продажі, привернути увагу клієнта, вже замало просто якісної 3D візуалізації, нові технології дають все більше можливостей:

  • 3D відео презентація проекту;
  • VR візуалізація;
  • віртуальні тури, наприклад, взяти в руки джойстик і пройтися по майбутній квартирі або житловому району.

Технології - це одна сторона презентації проекту, також дуже важливі творчий підхід, художнє бачення, креативність подачі, швидкість роботи, увага до деталей, компетентність в сфері архітектури та будівництва, фундаментальні знання композиції та кольору. Всі ці фактори є запорукою успіху якісної візуалізації. Адже важливо зробити не просто красиву картинку (Рендер), а створити та донести атмосферу, філософію, яку несе забудовник, архітектор, дизайнер.

Дуже приємно, коли чуєш від клієнтів такі слова: «Ми купили квартиру саме в цього забудовника, бо нам дуже сподобалась презентація житлового комплексу та дизайн фасаду!». Такі слова безумовно надихають!

Приємного перегляду!

Статична відео презентація освітлення архітектурного 3D об'єкта.